На Черкащині триває чемпіонат Держприкордонслужби з кульової стрільби
15 Червня 2018 Поділитися
На Черкащині триває чемпіонат Держприкордонслужби з кульової стрільби

У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота розпочався чемпіонат Держприкордонслужби з кульової стрільби.

Для участі в чемпіонаті на Черкащину прибули 25 команд з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства. 127 кращих спортсменів Державної прикордонної служби України боротимуться за першість у чемпіонаті, багато серед них ветеранів війни. Змагання присвячені пам’яті генерал-майора Ігоря Момота.

Урочисте відкриття відбулося 10 червня в Черкасах на Площі Слави. На запрошення Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота долучився до відкриття та самих змагань голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.

- Черкащина славиться своїми досягненнями у кульовій стрільбі. Всі чекали на першу нагороду під час Олімпійських ігор в Ріо, і саме черкащанин Сергій Куліш її здобув. Упевнений, учасники чемпіонату, який уже 9 років поспіль збирає кращих із кращих, і цього разу продемонструють гарні результати», - зазначив Андрій Більда.

Учасники за ці дні пройдуть низку етапів змагань. Команди збиратимуть, заряджатимуть магазин та розбиратимуть автомат, змагатимуться зі стрільби зі зміною магазину, з обмеженням часу, у русі та після фізичного навантаження.

 Учасники випробують свої сили у дуельній стрільбі, яка відбудеться у три етапи, визначать кращих у комбінованій вправі та командному змаганні з біатлону.

Поруч із професійними стрілками поза конкурсом чемпіонату випробував свої сили у стрільбі і голова відділення НОК Андрій Більда. Він у вправі 30 вистрілів лежачи на 100 метрів «настріляв» 271 очко, цей результат дорівнює першому розряду.

Медіа