Президент МОК Томас Бах: «Україна завжди була важливою складовою світового олімпізму»
18 Червня 2018 Поділитися
Президент МОК Томас Бах: «Україна завжди була важливою складовою світового олімпізму»

«Україна завжди була важливою складовою світового олімпізму. Який ще може бути кращий час, щоб згадати ту важливу роль, яку спорт відіграє на всіх рівнях українського суспільства? Саме тут Національний олімпійський комітет України провадить активну діяльність, щоб зберегти ідеї та спадщину видатних особистостей – Олексія Бутовського та П’єр де Кубертена», - про це сказав у своєму відео-зверненні президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах з нагоди 180-річчя з дня народження провісника сучасного олімпійського руху, легендарного вихідця з Полтавського краю Олексія Бутовського.

«Під чудовим керівництвом мого дорогого друга та колеги Сергія Бубки Олімпійський комітет України продовжує поширювати цінності спорту та дух олімпізму. Ви робите чудову справу, як для міжнародного олімпійського руху, так і для своєї Батьківщини. Вам завжди вдається пропагувати олімпійський дух розуміння та дружби», - сказав Бах.

Він нагадав, що Україна насправді одна з небагатьох країн, яка має два члени Міжнародного Олімпійського Комітету – уславлених Олімпійських чемпіонів Сергія Бубку та Валерія Борзова.

«Від вкладу Бутовського в заснування олімпійського руху до видатних успіхів ваших спортсменів і вашого НОК сьогодні – цією надзвичайною історією та багатими спортивними традиціями може пишатися кожен українець», - додав Томас Бах.

Медіа