У Львові відбувся міжнародний семінар з водного поло школи суддів FINA
18 Червня 2018 Поділитися
У Львові відбувся міжнародний семінар з водного поло школи суддів FINA

З 15 по 17 червня за підтримки Національного олімпійського комітету України у Львові відбувся семінар для тренерів та суддів з водного поло школи суддів Міжнародної федерації водних видів спорту FINA. Саме FINA надала право проведення такої школи в Україні.

Окрім українських спеціалістів в семінарі взяли участь гості з Австрії, Білорусі, Грузії, Мальти, Молдови.

Почесними гостями, лекторами заходу стали представники FINA – заступник голови Комітету водного поло FINA Марк Коганов та член Комітету Білл Шоу.

Їх гостинно зустріли головний менеджер з Олімпійських ігор НОК України Анна Сорокіна, голова відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський, віце-президенти Федерації водного поло України Микола Смірнов, Віталій Лісун, голова суддівського комітету Федерації водного поло України Вячеслав Бєлєвцов та інші.

Свої вітання учасникам семінару передав президент НОК України Сергій Бубка.

«В своїй діяльності Олімпійський комітет приділяє велику увагу підтримці національних федерацій, надаючи не лише фінансову допомогу, а й активно сприяючи організації та проведенню подібних заходів. Підвищення кваліфікації фахівців сфери, сертифікації суддів та здобуття міжнародної кваліфікації, а також сприяння участі представників українських федерацій у роботі керівних органів міжнародних та Європейських організацій є пріоритетом у сприянні НОК розвитку та становленню національних федерацій», - йшлося у вітальному листі керманича НОК.

Під час семінару тренери та судді не лише обмінялися досвідом з колегами та обговорили сучасні тенденції розвитку виду спорту, а й склали іспити щодо сертифікації своєї діяльності.Медіа