Юлія Левченко провела Олімпійський день
22 Червня 2018 Поділитися

З нагоди дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, який відзначається 23 червня й цього року, срібна призерка чемпіонату світу, чемпіонка ІІ Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків у висоту Юлія Левченко провела Олімпійський день для дітей соціальних категорій (діточок з зони АТО, багатодітних родин, малозабезпечених сімей, сиріт) у літньому таборі під Києвом.

Саме Юлія є Юним лідером змін від України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018, які восени відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

До спортивного свята долучилися наші медалісти та учасники минулорічних ЮОІ, кандидати на участь в майбутніх Іграх.

Зокрема, це: медалісти ІІ ЮОІ-2014 Владислав Грико (спортивна гімнастика) та Анна Красношлик (стрибки у воду), медалісти чемпіонату світу зі спортивної боротьби серед кадетів Оксана Чудик та Владислав Остапенко, чемпіонка Кубків світу зі спортивної гімнастики Діана Варинська, кандидат на участь в олімпійському Буенос-Айресі у стрибках у висоту Микита Строгальов.

Наші олімпійці на чолі з Юним лідером змін разом з маленькими учасниками Олімпійського дня розпочали зустріч з розминки. Після чого присутні взяли участь в різноманітних спортивних активностях, вікторинах та інтелектуальних конкурсах.

Допомогли їм в цьому наші досвідчені: шеф місії Олімпійської команди України в Буенос-Айресі, призерка Олімпійських ігор зі стрибків у воду Анна Сорокіна, призерки Олімпійських ігор з гандболу Олена Яценко та Олена Цигиця, вожаті табору, тренери.

Наприкінці Олімпійського дня усі дітлахи отримали пам'ятні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Нагадаємо, Олімпійський день – це традиційний всеукраїнський захід НОК України, який охоплює усі куточки України й щороку збирає близько 1 мільйона учасників по всій країні.

Медіа