Сергій Бубка взяв участь у всеукраїнському заході «Пам’ять»
22 Червня 2018 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у всеукраїнському заході «Пам’ять»

Сьогодні президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка взяв участь у Всеукраїнському патріотичному заході спогадів ветеранів війни та спорту «Пам’ять», який другий рік поспіль проводиться з метою увіковічення пам’яті загиблих та вшанування захисників Вітчизни, учасників бойових дій, ветеранів спорту, осіб старшого покоління, які в різні роки плідно працювали в сфері фізичної культури і спорту та здійснили вагомий внесок у розвиток українського спорту.

На заході були також присутні віце-президенти НОК України Валерій Борзов та Равіль Сафіуллін, президент Асоціації ветеранів спорту України Віктор Ткаченко.

«Дійсно, хто не пам'ятає свого минулого - той не має майбутнього. Ми дуже цінуємо вас і низько вклоняємося ветеранам і дітям війни, ветеранам фізичної культури і спорту. Ваш військовий подвиг і величезний внесок в розвиток українського спорту має величезне значення для нинішніх успіхів і майбутніх поколінь», - сказав під час заходу Сергій Бубка.

«Дуже вдячні кожному з вас і завжди раді запрошувати й бачити вас на наших заходах. Глибоко вдячний вам за те, що ви передаєте свій багатий досвід та безцінні знання молодому поколінню. Саме на ваших яскравих прикладах, на прикладах наших видатних спортсменів та слід виховувати сильну і здорову націю, нове покоління чемпіонів», - додав він.

Сергій Бубка вручив ветеранам подяки та подарунки Національного олімпійського комітету України.

Медіа