Дзюдоїстка Єлизавета Каланіна та каратистка Анжеліка Терлюга отримали високі нагороди НОК
25 Червня 2018 Поділитися

Сьогодні в Олімпійському домі вшанували лауреатів спортивних місяців. Свої заслужені нагороди з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки отримали найкраща спортсменка та тренер квітня – бронзова призерка чемпіонату Європи з дзюдо Єлизавета Каланіна та її наставник Василь Волошин й лауреати спортивного травня – чемпіонка Європи з карате Анжеліка Терлюга та її тренер Денис Морозов.

Відзначимо, обидві спортсменки вперше отримали звання найкращих спортсменок місяця в Україні.

«Українська школа єдиноборств завжди займала лідируючі позиції в світі, тому дуже приємно, що у нас є такі успішні спортсменки. Дзюдо в Україні має чудові давні традиції. Наші каратисти вперше долають свій шлях до омріяних Олімпійських ігор, але їхні сьогоднішні досягнення на міжнародній арені знову й знову підтверджують серйозність їхніх спортивних намірів», - сказав Сергій Бубка.

Говорячи про чудовий «бронзовий» здобуток Єлизавети Каланіної на європейській першості в Тель-Авіві головний олімпієць відзначив: «Для Лізи це перша в її кар'єрі нагорода чемпіонату Старого Світу. Крім цього бронзова медаль Єлизавети стала найвищим досягненням за всю історію дзюдо Полтавщини».

«Про свої серйозні олімпійські наміри не перестає заявляти наша Анжеліка Терлюга. Минулорічна «бронза» в особистій першості на чемпіонаті Європи загартувала її бійцівський характер й сьогодні вона вже у ранзі чемпіонки Європи! Невипадково вона очолює світовий рейтинг Всесвітньої федерації карате», - додав президент Олімпійського комітету.

Він привітав з визнанням наставників дівчат – Василя Волошина та Дениса Морозова.

«Василю Васильовичу, саме через вашу школу підготовки кадетських та юніорських національних збірних в різні роки пройшли такі відомі українські дзюдоїсти як: Георгій Зантарая, Сергій Дребот, Артем Василенко, Вадим Синявський, Станіслав Бондаренко та багато інших. Свого часу саме ви розгледіли в Єлизаветі потенціал й тепер впевнено ведете її та інших своїх вихованців до нових звершень», - сказав він.

«Денисе Валерійовичу, свою відданість карате ви не словом, а ділом підтвердили ще будучи спортсменом, ставши одним з найуспішніших вихованців одеської школи карате. Приємно, що сьогодні ви передає свій багатий досвід та знання таким чудовим чемпіонам та чемпіонкам, як Анжеліка», - додав Сергій Бубка.

Він висловив щирі слова подяки керівництву Федерації дзюдо України та Українській федерації карате за ефективну роботу та внесок у розвиток своїх видів спорту та українського спорту зокрема, а також фізкультурно-спортивному товариству «Динамо».

Зі свого боку, Єлизавета Каланіна і Анжеліка Терлюга подякували Олімпійському комітету на чолі з Сергієм Бубкою за відзнаку та постійну увагу й запевнили, що вони віддадуть всі сили для здобуття заповітної ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо-2020, де мріють успішно виступити.

Медіа