Сергій Бубка на зустрічі з Послом Японії обговорив підготовку до Олімпійських ігор у Токіо
26 Червня 2018 Поділитися
Сергій Бубка на зустрічі з Послом Японії обговорив підготовку до Олімпійських ігор у Токіо

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі.

Зустріч відбулася у рамках підготовки до Олімпійських ігор-2020, столицею яких стане Токіо. Сторони обговорили питання взаємодії та співпраці під час підготовки до Ігор, детальніше зупинилися на кроках щодо належного забезпечення участі української команди в найголовніших спортивних стартах чотириріччя.

Зокрема, Сергій Бубка подякував японській стороні за успішне проведення та реалізацію програми «Кусаноне», завдяки якій українські збірні отримали фінансову допомогу від Уряду Японії.

На зустрічі також були присутні віце-президенти Української федерації гімнастики й тренери Ірина Дерюгіна та Геннадій Сартинський, спортсмени національних збірних зі спортивної та художньої гімнастики – Олімпійський чемпіон Олег Верняєв і призерка чемпіонату світу Вікторія Мазур.

Під час діалогу учасники обговорили подальші плани взаємодії та можливі формати продовження та поглиблення співпраці, що будуть реалізовані у майбутньому.  

 

Медіа