На Миколаївщині відбувся фестиваль «Молодь — за олімпійське майбутнє»
27 Червня 2018 Поділитися
На Миколаївщині відбувся фестиваль «Молодь — за олімпійське майбутнє»

П’ятий спортивний фестиваль «Молодь — за олімпійське майбутнє» відбувся в дитячому оздоровчому центрі «Орлятко», що у селі Рибаківка Миколаївської області, з нагоди Міжнародного олімпійського дня та Всеукраїнського дня молоді.

Це один із багатьох проектів, запроваджених у життя завдяки тісній співпраці спілки громадських організацій «Динаміка нового покоління», управління молодіжної політики Миколаївської міської ради і комісії «Жінки та спорт» Національного олімпійського комітету України.

Відкрила фестиваль організатор свята голова правління благодійного фонду «Індиго», заступник голови комісії «Жінки та спорт» НОК України Ольга Криницька. Звучав гімн України, було винесено державний прапор.

Три команди змагалися у веселих естафетах, які проводили відомі миколаївські спортсмени: Віталій Волков, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед військовослужбовців, призер Кубку світу з боксу, президент ГО «Спортивна федерація Іфіт», Володимир Килярський та Вікторія Львова-Грицак, тренери МСДЮШОР з легкої атлетики.

За участі майстра спорту міжнародного класу, срібного призера чемпіонату Європи, бронзового призера Кубку світу, срібного призера чемпіонату світу серед військовослужбовців, голови ГО «Борцовська слава» Михайла Ніколаєва та майстра спорту міжнародного класу, призера чемпіонату світу Сергія Белобаби відбувся майстер-клас з греко-римської боротьби для молоді, після якого майже всі присутні виявили бажання записатися до спортивної секції.

Вихованці оздоровчого центру «Орлятко» також взяли участь у конкурсі плакатного малюнку і спортивній вікторині. Всі учасники змагань були нагороджені дипломами і медалями, а також отримали настільні ігри в подарунок.

Закриття фестивалю проходило в теплій, дружній атмосфері: вихованці оздоровчого центру «Орлятко» виконали для шанованих гостей пісні та танцювальні номери.

Метою таких спортивних фестивалів є залучення молоді до регулярних фізкультурно-оздоровчих занять завдяки популяризації досягнень видатних спортсменів-земляків. Дитячий оздоровчий центр «Орлятко» зараз нараховує понад 400 вихованців віком від 3 до 20 років. У ньому оздоровлюються діти з малозабезпечених та соціально незахищених родин Миколаївщини.

Останнє в медіа