Сергій Бубка провів зустріч з головою відділення НОК в Донецькій області
02 Липня 2018 Поділитися
Сергій Бубка провів зустріч з головою відділення  НОК в Донецькій області

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка провів зустріч з головою відділення НОК в Донецькій області Віктором Ремським. В Олімпійському домі співрозмовники обговорили розвиток спорту та діяльність обласного осередку в регіоні.

Особливу увагу було приділено підтримці спортсменів Донеччини, зокрема, підготовці юних спортсменів-кандидатів для участі в ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року в Буенос-Айресі. Одним із таких напрямків можуть стати й візити членів Комісії атлетів НОК, зіркових олімпійців на Донеччину для зустрічей з досвідченими й ще зовсім юними спортсменами, що є додатковим стимулом для подальшого професійного зросту.   

Разом з тим, Сергій Бубка і Віктор Ремський наголосили на важливості  фізичного виховання школярів та молоді та діяльності НОК цьому напрямку, відзначивши, зокрема, необхідність успішної реалізації на Донеччині низки соціально-освітніх олімпійських проектів таких як «Олімпійський день», «Олімпійський урок», «Олімпійське лелеченя», «Олімпійська книга» і «Олімпійський куточок» тощо.

Співрозмовники детально проговорили подальші кроки та плани з підвищення ефективності діяльності олімпійського осередку в напрямку створення офісу, належного кадрового забезпечення, повноцінного використання ресурсів програми стипендіатів НОК, проведення в області на високому організаційному рівні проектів та програм Національного олімпійського комітету.  

Медіа