У Харкові відбулося Свято здоров’я та спорту
05 Липня 2018 Поділитися
У Харкові відбулося Свято здоров’я та спорту

Нещодавно з ініціативи управління у справах молоді та спорту, за участю інших управлінь Харківської обласної державної адміністрації та відділення НОК України в Харківській області в КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради було проведено Свято здоров’я та спорту, на якому також висвітлювались олімпійські події, традиції та принципи.

У спорткомплексі школи було сплановано більш 30 локацій різних напрямків оздоровчої та спортивної діяльності, тобто: стрільба з луку, великий теніс, хокей, художня гімнастика, настільний теніс, міні-футбол, оздоровча гімнастика для людей похилого віку, легка атлетика, важка атлетика, велозаїзд, п'ятиборство, бокс, дзюдо, тхеквондо, бадмінтон, уроки футболу, майданчик популярних знань та профорієнтації та багато інших.

Зі всіх районів Харкова до спорткомплексу прибували гості, учнівська і студентська молодь, вихованці інтернатних установ, дитячого притулку, спортсмени фізкультурних товариств, мешканці міста різного віку.

Знайомлячись с представниками різних видів спорту, провідної спортивної школи та інших установ, учасники свята поповнювали свої знання, формували світогляд про здоровий спосіб життя.

Серед присутніх була голова Харківської ОДА Юлія Світлична, заступники голови обласної державної адміністрації, керівники підрозділів адміністрації, спортивних установ, провідні спортсмени, учасники Олімпійських ігор та інші.

Учасники свята отримували листівки, брошури спортивно-оздоровчого напрямку, футболки, і повітряні кульки з логотипом заходу, морозиво, солодку вату, попкорн та інше.

Також гості спостерігали спортивно-показові виступи вихованців школи, нагородження переможців змагань та конкурсів, виступ Юлії Світличної, яка вітала зібрання та представила бронзового призера Олімпійських ігор з боксу Олександра Гвоздика. Пані Світлична також нагородила боксера Почесною грамотою адміністрації.

У свою чергу Олександр Гвоздик звернувся до молоді про актуальність і необхідність оволодіння корисними знаннями та навичками, спортивною майстерністю, регулярних занять фізкультурою та спортом.

Завершилось свято музичним вітанням учасниці Євробачення - Злати Огнєвіч, яку гаряче зустріли та підтримували всі багаточисленні відвідувачі.

Медіа