Олімпійські пригоди на Луганщині
09 Липня 2018 Поділитися
Олімпійські пригоди на Луганщині

У Кремінському районі Луганської області, в дитячому таборі «Мрія», відбувся районний спортивно-масовий захід Олімпійське літо, що був проведений з нагоди Олімпійського дня.

Керівництво та організацію проведення спортивного заходу здійснювали сектор молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації, КУ «Кремінський районний центр «Спорт для всіх», за підтримки Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

На урочистому відкритті свята та підняття олімпійського прапора були присутні: Ірина Янович бронзова призерка Олімпійських ігор в Сіднеї, Дмитро Шевцов директор КУ «Кремінського районного центру «Спорт для всіх», Сергій Шакун головний спеціаліст Луганського облвідділення (філії) КФВС МОН України, Аліна Жукова представник обласного відділення НОК України.

У спортивному святі взяло участь понад 120 дітей. Програма змагань включала в себе спортивні ігри та конкурси, в яких учасники показали свою вправність, фізичні здібності та бажання перемогти.

Всі учасники спортивного свята були нагородженні дипломами, цінними призами з олімпійською символікою від Луганського відділення НОК.

Медіа