У Миколаєві спортивно відзначили День працівника природно-заповідної справи
11 Липня 2018 Поділитися
У Миколаєві спортивно відзначили День працівника природно-заповідної справи

7 липня в Україні відзначався День працівника природно-заповідної справи — це професійне свято людей, які самовіддано працюють для збереження цінних природних комплексів, ландшафтного та біотичного різноманіття.

На Миколаївщині традиційно заходи з нагоди цього свята проходять на території однієї із природно-заповідних установ. Цьогоріч — у регіональному ландшафтному парку «Приінгульський». Учасники заходу — представники комісії «Спорт та навколишнє середовище» відділення НОК України в Миколаївській області, працівники регіональних ландшафтних парків «Тилігульський», «Приінгульський», національних природних парків «Білобережжя Святослава», «Бузький Гард», природного заповідника «Єланецький степ», Миколаївського зоопарку, представники ЗМІ, структурних підрозділів облдержадміністрації.

 Запрошені гості відвідали заповідані ділянки Приінгулля, побували у Свято-Михайлівському храмі, здійснили екскурсію по Софіївському водосховищу на плоті, ознайомилися з досвідом створення еколого-освітнього центру РЛП «Приінгульський», де оглянули приміщення Будинку Тропіних, підвісний міст, скелі над Інгулом.                               

 За плідну працю та внесок у розвиток олімпійського руху заступник голови комісії «Спорт та навколишнє середовище» відділення НОК України в Миколаївській області Ольга Криницька нагородила подякою Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації.

Медіа