Анастасія Сапсай – найкраща спортсменка червня на Черкащині
12 Липня 2018 Поділитися
Анастасія Сапсай – найкраща спортсменка червня на Черкащині

У відділенні Національного олімпійського комітету України у Черкаській області відбулося засідання експертної комісії із визначення найкращого спортсмена місяця за підсумками спортивного червня.

За звання найкращого спортсмена минулого місяця змагалися відразу троє спортсменів, які продемонстрували високі спортивні результати та здобули нагороди на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Зокрема Олексій Сюткін, який посів друге місце на Кубку Європи з триатлону, Віталій Новаковський, що посів третє місце на чемпіонаті України з велоспорту та Анастасія Сапсай, яка посіла третє місце на Кубку Європи з дзюдо.

Експертна комісія відзначила, що протягом червня спортсмени Черкащини вдало представляли регіон на різних змаганнях. Тож за результатами голосування звання найкращого спортсмена Черкащини у червні  здобула  майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо Анастасія Сапсай.

Спортсменка та її тренер Володимир Римар отримають грошову винагороду від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Медіа