-
НОК України
- Історія
- Команда
- Проєкти
- Суб'єкти олімпійського руху
- Структури
-
Офіційні документи
- Лист Томаса Баха про створення Фонда солідарності
- Звіт про роботу НОК України у 2021 році
- Олімпійський порядок денний 2020+5
- Антидопінгові правила Олімпійського руху України
- Звіт про діяльність НОК у 2020 році
- Програма розвитку Олімпійського руху в Україні на період 2019-2022 років
- Звіт про діяльність НОК 2015-2018
- Положення про атрибутику та нагородну діяльність
- Олімпійська хартія
- Етичний кодекс Олімпійського руху України
- Звіт про роботу НОК України у 2019 році
- Декларація VIII Олімпійського саміту
- Список заборонених препаратів-2019
- Календар спортивних подій 2020
- Звіт про роботу НОК України у 2017 році
- Конкурс «Олімпійський орнамент»
- Звіт про діяльність НОК України у 2016 році
- Список заборонених препаратів-2020
- Медичний кодекс
- Промова президента МОК Томаса Баха з нагоди 25-річчя НОК України
- Статут НОК України
- Всесвітній антидопінговий кодекс
- Олімпійський порядок денний 2020 20+20 рекомендацій
- Олімпійська книга
- Олімпійський куточок
- Олімпійська бібліотека
- Державні закупівлі
- Спонсори
- Контактна інформація
- Новини
-
Олімпійські змагання
- Олімпійські ігри
- Юнацькі Олімпійські ігри
- Європейські ігри
- Всесвітні пляжні ігри
- Європейські юнацькі олімпійські фестивалі
- Виступи українців на Олімпійських іграх
- Виступи українців на Юнацьких Олімпійських іграх
- Виступи українців на Європейських іграх
- Виступи українців на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях
- ЄЮОФ2023-Венеція
Національний олімпійський комітет України продовжує приділяти велику увагу пошуку нових можливостей щодо поглиблення кваліфікованого медичного забезпечення провідних спортсменів країни.
Національний олімпійський комітет України продовжує приділяти велику увагу пошуку нових можливостей щодо поглиблення кваліфікованого медичного забезпечення провідних спортсменів країни.
Черговим кроком в цьому напрямку став початок взаємодії Олімпійського комітету та науковим парком «Кардіо Плюс». Організації окреслили основні напрями майбутньої співпраці й сьогодні відбулося офіційне підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію.
У заході взяли участь президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, директор науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України Ілля Ємець, директор наукового парку «Кардіо Плюс» Олег Фесенко, представники Мінмолодьспорту, лікарі, призерки Олімпійських ігор: Олена Говорова, Анна Сорокіна, Олена Яценко, Лариса Заспа.
«Сучасний спорт - це спорт на межі можливостей людського організму, тому медичне забезпечення відіграє дуже велике значення. Приємно, що ми маємо чудову можливість співпрацювати з такими професіоналами своєї справи. Переконаний, сьогоднішнє офіційне підтвердження наших спільних намірів сприятиме розширенню якісної медичної підтримки кваліфікованими спеціалістами українських спортсменів. Наші атлети отримуватимуть належне обстеження та професійну допомогу найкращих кардіологів країни», - сказав Сергій Бубка.
Головний олімпієць країни також відзначив, що в рамках співпраці висококваліфіковані лікарі Центру готові надавати консультації нашим спортивним медикам: ділитися досвідом, знаннями, практичними навичками.
Під час зустрічі один з найкращих в світі спеціалістів Ілля Ємець сказав: «У нас чудові лікарі, найсучасніша медична апаратура. Також є досвід швейцарських фахівців, які працюють в нашому закладі на постійній основі. Ми вивчили методики іноземних клінік, що надають спеціалізовані послуги спортсменам великого спорту».
«Відчуваємо особливу відповідальність, - зазначив на підписанні Олег Фесенко. – В нас є бачення перспектив співробітництва. Впевнений, з часом ми збагатимо Меморандум новим змістом, а головне – спортсмени отримають висококваліфіковане медичне забезпечення».
Присутні мали змогу детально ознайомитися з приміщеннями медичного закладу, в яких проходитимуть обстеження українські спортсмени.
Довідково: Центр «Кардіо Плюс» – є однією з передових хірургічних клінік в світі. Він унікальний за віковим складом пацієнтів та рівнем складності операцій (за їх кількістю Центр посідає перше місце в Європі). За останніх 10 років в Центрі висококваліфікованими спеціалістами проконсультовано близько 300 тисяч пацієнтів з вродженими та набутими вадами серця. Виконано понад 16 тисяч кардіохірургічних операцій.

