#OlympicLab за участі збірної України з бадмінтону відбувся у Харкові
06 Серпня 2018 Поділитися
#OlympicLab за участі збірної України з бадмінтону відбувся у Харкові

У рамках всеукраїнського проекту НОК #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation, у Харкові було проведено модуль «Здоровий спосіб життя».

Захід, що був організований обласним відділенням НОК України спільно зі спортивним товариством «Спартак» та управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, відбувся на базі спортивно-оздоровчого комплексу Arkada. Для учасників (це – переважно відпочиваючі мешканці міста та регіону) було проведено майстер-клас від членів збірної команди України з бадмінтону.

Ознайомили присутніх зі своїм видом спорту, розповіли про здоровий спосіб життя та те, як його підтримувати може допомогти бадмінтон, безпосередньо бадмінтоністи – Валерій Отращенков Вікторія Погребняк, Марина Бондаренко та Ольга Сутула.

Всі учасники мали можливість не тільки поспілкуватися з провідними спортсменами та тренерами, а й провести з ними зустрічі на кортах. Цим із великим задоволенням скористалися і дорослі, і діти.

Всі учасники зустрічі отримали пам'ятні сувеніри та футболки, значки, ручки та бейсболки від НОК України та Харківського відділення.

Медіа