У Дніпрі з почестями зустріли Анастасію Коженкову
10 Серпня 2018 Поділитися
У Дніпрі з почестями зустріли Анастасію Коженкову

У місті Дніпро спортивні функціонери регіону зустрічали новоспечену срібну призерку чемпіонату Європи-2018 з академічного веслування, який проходив у Глазго, Анастасію Коженкову. Спортсменка, що є Олімпійською чемпіонкою-2012, нагадаємо, виборола нагороду у складі четвірки-парної (W4х) разом з Дариною Верхогляд, Оленою Буряк, та Євгенією Довгодько.

Разом з Настею з поверненням на Батьківщину вітали її тренера та чоловіка Олексія Кириченка. Наших спортсменів зустрічали: начальник управління молоді та спорту дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников, голова обласної федерації академічного веслування Павло Крупко, директор і завуч обласної ШВСМ Діна Міфтахутдінова і Тетяна Корзюкова, а також виконавчий директор олімпійського відділення Олександр Дювбаков та ЗМІ регіону.

Від імені голови олімпійського відділення Андрія Павелка спортсменка та тренер отримали олімпійські сувеніри і квіти. І, звісно ж, побажання для Насті та всієї збірної України перемог у подальшому на найпрестижніших міжнародних стартах.

Медіа