У Хмельницькому відбувся тенісний турнір пам’яті Івана Беца
20 Серпня 2018 Поділитися
У Хмельницькому відбувся тенісний турнір пам’яті Івана Беца

У Хмельницькому за підтримки обласних відділень НОК України та Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури і спорту проведено четвертий відкритий обласний турнір з тенісу пам’яті заслуженого будівельника України Івана Беца.

У змаганнях взяли участь чоловіки двох вікових груп (до 40 років, 40 років і старші) з Хмельницької та Закарпацької областей.

Турнір відбувався упродовж двох днів на 9 тенісних кортах міської ДЮСШ №3, у створенні яких безпосередню участь у 1980-х роках брав Іван Беца, перебуваючи на посаді директора будівельного управління «Спецбудмеханізація». Нині тут займається у відділенні теннісу близько 200 дітей та проводиться протягом року понад 15 турнірів.

У ході безкомпромісних поєдинків до числа призерів увійшли: у старшій віковій групі - 1. Іван Грицькевич (Волочиськ), 2. Сергій Кравченко (Хмельницький) 3. Анатолій Максимчук (Хмельницький); серед молодших – 1. Тімур Сагдієв, 2. Денис Асонов, 3. Сергій Муравель (усі - Хмельницький).

Всі вони отримали з рук керівників відділень Національного олімпійського комітету України, МАФІС та родини Беца грамоти, медалі, подарунки й грошові винагороди від спонсорів, якими виступили будівельні організації міста.

Медіа