На базі Львівського училища фізичної культури запрацює Академія боксу імені Андрія Котельника
31 Серпня 2018 Поділитися
На базі Львівського училища фізичної культури запрацює Академія боксу імені Андрія Котельника

Цими днями у Львівській облдержадміністрації за присутності заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Романа Хім’яка, головного тренера національної збірної України з боксу Дмитра Сосновського, представників відділення НОК України у Львівській області та обласної федерації боксу, численних журналістів, фахівців боксу та представників бізнесу відбулося підписання договору про співпрацю між Львівським училищем фізичної культури та Благодійним фондом Андрія Котельника.

Зі сторони училища договір підписав директор училища, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Степан Родак, зі сторони Фонду – його засновник, уславлений львівський боксер, срібний призер Ігор XXVІІ Олімпіади, екс-чемпіон світу серед професіоналів й вихованець училища Андрій Котельник.

Лейтмотивом договору є створення на базі відділення боксу училища Академії боксу імені Андрія Котельника.

Відповідно до положення про Академію, яке було підписане сторонами паралельно з договором, Академія боксу ім. Андрія Котельника – це навчально-спортивне утворення, покликане спільними зусиллями сформувати ефективну систему підготовки перспективних боксерів – резерву до збірних команд України.

Основними напрямками роботи Академії є селекційна робота, організація навчання та надання освіти вихованцям, спортивна підготовка, створення належних побутових умов, харчування та відновлення.

Навчальний процес, проживання і харчування вихованців академії буде здійснюватися в училищі, а тренувальні заняття відбуватимуться у спеціалізованому залі боксу школи А. Котельника в приміщеннях ринку «Південний». Благодійний фонд А. Котельника підключається також і до фінансування підготовки спортсменів-боксерів.

Стратегічні питання розвитку академії буде вирішувати наглядова рада, яку очолить Андрій Котельник.

 

Медіа