В Києві стартував Всеукраїнський Олімпійський урок-2018
01 Вересня 2018 Поділитися

Сьогодні на Оболонській Набережній відбулося яскраве спортивне свято – Олімпійський урок, який з 2005 року за ініціативи президента Національного олімпійського комітету України щороку проходить по всім куточкам країни.

Цьогорічний захід присвячений ІІІ літнім Юнацьким Олімпійським іграм, які вже в жовтні стартують в аргентинському Буенос-Айресі.

Зі сцени учасників «Олімпійського уроку. Екзамен в Буенос-Айресі» привітали: президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, віце-прем'єр міністр України В'ячеслав Кириленко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денис Силантьєв, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, начальник управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Вадим Гутцайт.

На святі в столиці любителі спорту та здорового способу життя мали чудову можливість в День знань скласти олімпійський іспит на більш ніж 40 спортивних майданчиках, взяти участь в олімпійському квесті й отримати заслужені подарунки.

Усі бажаючі змогли поспілкуватися з уславленими олімпійцями країни й ближче познайомитися з майбутніми учасниками ЮОІ-2018. Серед чемпіонів та призерів найпрестижніших світових та континентальних форумів, які завітали на «Олімпійський урок. Екзамен в Буенос-Айресі»: Олена Підгрушна, Лариса Заспа, Світлана Мазій, Олена Акопян, Ігор Радівілов, Ангеліна Радівілова, Дар'я Білодід, Наталія Ляпіна, Олена Цигиця, Юлія Прокопчук, Владислав Гераскевич, Богдан Ядов, Гліб Мостовенко, а також наші юні олімпійці: Анастасія Балабан, Анастасія Бачинська, Олег Вередиба, Софія Лискун, Олександр Мадей, Владислав Остапенко, Христина Погранична, Дарина Плохотнюк, Назар Чепурний, Марія Ященко.

Учасники свята взяли активну участь не тільки у різноманітних конкурсах та вікторинах, а й долучилися до олімпійської руханки з Оксаною Оробець, гри «Що? Де? Коли?» з Олексієм Самульовим й насолодилися танцювальними номерами під аргентинські мотиви.

Під час заходу на сцені Олімпійського уроку відбулося вшанування українських учасників Онкоолімпіади, яка в серпні відбулася в Польщі. За популяризацію олімпійського руху, активну участь в реалізації проектів НОК, поширення олімпійських цінностей серед молоді були відзначені заслужені вчителі України - Сергій Чешейко та Ліана Копилова.

Відзначимо, «Олімпійський урок. Екзамен в Буенос-Айресі» в Києві відбувся завдяки традиційній підтримці спонсорів та партнерів Національного олімпійського комітету України, а саме: PEAK Sport, INTERTOP, Кока-Кола-Україна Лімітед, Самсунг Електронікс Україна Компані, Premier Hotels and Resorts, Тойота-Україна, Цифра, Олімпійська Арена, Перець ФМ, Infopulse.

Чудові подарункові сертифікати найактивнішим учасникам заходу подарували: офіційний партнер НОК України та Олімпійської команди України INTERTOP та українська мережа готелів Premier Hotels and Resorts. Якісною та стильною спортивною продукцією любителів спорту забезпечив офіційний спонсор НОК України, офіційний постачальник одягу літніх, зимових і юнацьких Олімпійських команд НОК України PEAK Sport.

Організатори заходи: Національний олімпійський комітет України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України, Київська міська державна адміністрація.

Нагадаємо, після старту Уроку в Києві подібні центральні заходи пройдуть і в усіх регіонах України.

Медіа