В Одесі відбувся «Do Like Olympians» з Анастасією Тодоровою
03 Вересня 2018 Поділитися
В Одесі відбувся «Do Like Olympians» з Анастасією Тодоровою

Проект Національного олімпійського комітету України Do Like Olympians цього разу пройшов в одеській КДЮСШ №6.

На веслувальну базу на Бабічевому ставку, де колись - у Євгена Лесяка - робив свої перші кроки дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан, завітала учасниця Олімпіади в Ріо Анастасія Тодорова.

Спортсменка южненського ФСК «Хімік» у вівторок повернулася з Португалії, де виступала на чемпіонаті світу, і на запрошення відділення НОК України в Одеській області погодилася провести майстер-клас для юних вихованців школи - до речі, єдиною в Одесі, яка розвиває цей олімпійський вид спорту.

У проекті НОК України брали участь вихованці школи, які тільки почали займатися цим видом спорту. А тому з інтересом ловили кожне слово досвідченої спортсменки. Більше того, Анастасія Тодорова провела для них справжнє тренування. Почалося все, як водиться, з зарядки.

Руханка пройшла з акцентом на вправи, необхідним саме гребців. Природно, без весла не обійшлося. Спортсмени продовжили готуватися до тренування на воді.

Користуючись нагодою, Анастасія Тодорова відкрила деякі секрети майстерності, після чого новачки відправилися на воду, а діюча спортсменка отримала можливість на короткому час спробувати себе в ролі тренера.

Близько півгодини юні спортсмени тренувалися поряд з досвідченим майстром, отримуючи від нього поради, які, можливо, стануть поштовхом до роботи, поштовхом до міжнародних п'єдесталів.

Олег ЖИЛКІН, директор КДЮСШ №6

- Користь від таких проектів очевидна. Дітям завжди приємно побачити справжнього чемпіона, доторкнутися, як говорять, до медалі своїми руками. Вони отримують потужний заряд емоцій, велике бажання веслувати.

Анастасія ТОДОРОВА, учасниця Олімпійських ігор-2016:

- І досі не можу звикнути, що я можу давати поради юним спортсменам. Дуже приємно тут побувати, побачити палаючі очі дітей, які бажають чомусь навчитися. Бачу, що вони рухаються в правильному напрямку. Коли я була маленькою і до нас приходив спортсмен високого рівня, мені теж хотілося досягти таких же результатів. Треба мріяти, мати велике бажання і, звісно, працювати, і тоді мрії стануть реальністю.

 За підсумками заходу юні спортсмени отримали олімпійські подарунки та зробили фото на згадку.

У планах відділення НОК України в Одеській області найближчим часом проведення ще ряду проектів, спрямованих на залучення дітей до здорового способу життя та популяризацію олімпійського руху.

Медіа