НОК долучився до відзначення Дня фізичної культури і спорту в Київській обласній держадміністрації
05 Вересня 2018 Поділитися
НОК долучився до відзначення  Дня фізичної культури і спорту  в Київській обласній держадміністрації

В Київській обласній державній адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту, який офіційно святкують в Україні щороку, другої суботи вересня.

На своє професійне свято завітали видатні спортсмени Київщини, члени збірної України, переможці всеукраїнських та  міжнародних змагань, олімпійські призери та учасники Олімпіади, відомі тренери, керівники державних та комунальних закладів, спортивних федерацій, організацій, партнери спорту та представники ЗМІ.

Понад 400 представників спортивної галузі Київської області з’їхалися до обласної адміністрації з усіх куточку столичної області, а близько 350 найдостойніших були представлені до нагородження від Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету, Київської обласної державної адміністрації та Управління фізичної культури і спорту КОДА.

В урочистому заході взяв участь очільник Київської області Олександр Горган, який вручив державні нагороди, відзнаки Київської обласної державної адміністрації та сертифікати стипендіатам на загальну суму 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв урочисто відкрив захід вітальним словом та врученням відзнак Управління. 

Відомчими відзнаками Міністерства молоді та спорту України було нагороджено фахівців Київської області за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю та професіоналізм, і, звичайно, відданість справі.

Виконавчий директор Національного комітету України Наталія Коваленко привітала учасників урочистостей від імені президента НОК Сергія Бубки і нагородила фахівців Київської області відзнаками Національного олімпійського Комітету України за вагомий внесок у розвиток і пропаганду вітчизняного спорту та олімпійського руху в Україні, підтримку олімпійських видів спорту та з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту. Почесною Грамотою НОК, зокрема, відзначено Олександра Горгана та Сергія Тимофєєва за внесок у розвиток олімпійського руху.

 

Медіа