Спортивна делегація Японії високо оцінила освітні проекти НОК України
07 Вересня 2018 Поділитися
Спортивна делегація Японії високо оцінила  освітні проекти НОК України

7 вересня Міжнародний центр олімпійських досліджень та освіти в Києві (НОК України, НУФВСУ) відвідала делегація головного спортивного вищого навчального закладу Японії – Ніханського університету м. Токіо та Загальнояпонської асоціації тренерів у складі професорів Аоями Киехіде, Аоями Аки, Кондо Кацуюкі, Харіями Аюмі та Імамури Ецко.

У зустрічі взяли участь члени виконавчого комітету НОК України, професори Володимир Платонові Марія Булатова та директор Олімпійської академії України Валентина Єрмолова.

Зустріч відбулася за ініціативи науковців Японії, які виявили велику зацікавленість до досліджень українських науковців  в галузі  теорії та методики підготовки  висококваліфікованих спортсменів, що набуває особливої  актуальності перед Олімпійськими іграми 2020 року в Токіо, та до системи олімпійської освіти в Україні.

Під час конструктивної бесіди  у першій частині зустрічі  Володимир Платонов  зупинився на  питаннях системи підготовки спортсменів в олімпійському спорті, системі підвищення кваліфікації тренерів збірних команд з видів спорту,  також були розглянуті актуальні питання підготовки спортсменів до Олімпійських ігор в Токіо.

Друга частина зустрічі була присвячена  питанням олімпійської освіти в України. Марія Булатова  ознайомила гостей з напрямами наукової діяльності Міжнародного центру олімпійських досліджень та освіти,  головними напрями діяльності Олімпійської академії України та Комісії НОК України «Олімпійська освіта і культура», спрямованими на використання ціннісного потенціалу олімпізму в системі освіти й виховання дітей та молоді.  Гості ознайомилися з  олімпійською літературою, що видається в Україні.  Вони виявили неабиякий інтерес до освітніх проектів НОК України.  

Під час зустрічі було обговорено подальші плани взаємодії, було досягнуто домовленість   щодо  поглиблення й активізацію  співпраці, особливо в час, що передує  Іграм ХХХІІ Олімпіади 2020 р. в Токіо.

Гості високо оцінили діяльність  Національного олімпійського комітету України  з питань  олімпійської освіти, висловили щиру вдячність президенту НОК України Сергію Бубці, а також професорам Володимиру Платонову і Марії Булатовій за плідну конструктивну зустріч.

Медіа