«Олімпійські історії» з Юлією Прокопчук
07 Вересня 2018 Поділитися
«Олімпійські історії» з Юлією Прокопчук

Цими вихідними за підтримки Національного олімпійського комітету України на спортивних вболівальників чекає новий випуск програми «Олімпійські історії».

Героїнею програми стане багаторазова медалістка чемпіонатів Європи та світу зі стрибків у воду Юлія Прокопчук. Талановита спортсменка не просто відвідає Всеукраїнський проект НОК України -  Олімпійський урок-2018, а й спробує себе в ролі ведучої.

Напередодні ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі, Юлія поспілкується з майбутніми учасниками престижного спортивного форуму, поставить питання головному олімпійцю України Сергію Бубці й спробує власні сили на спортивних майданчиках Олімпійського уроку.

Як це буде - дивіться вже завтра о 12:10 на «5 каналі».

Також спортивні вболівальники, які не зможуть переглянути програму в ефірі, можуть знайти її на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України, на каналі НОК www.youtube.com/ukrnoc та на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах: http://www.facebook.com/olympicua, https://twitter.com/OlympicUA, https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа