Олена Костевич – чемпіонка світу з кульової стрільби!
08 Вересня 2018 Поділитися
Олена Костевич – чемпіонка світу з кульової стрільби!

Чудовий подарунок для всієї країни в День фізичної культури і спорту України зробила наша Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич.

На чемпіонаті світу, який триває в корейському місті Ченгвон, досвідчена українка здобула «золото» у стрільбі з пістолету на дистанції 25 метрів.

У фінал Олена пробилася з другим результатом, поступившись лише срібній призерці Олімпійських ігор-2016 з Росії Віталіні Бацарашкіній. Саме з нею вона боролася за звання чемпіонки світу у фіналі.

В фіналі українка після першої стадії і до фінальних пострілів перебувала на другій позиції, але перед останнім підходом Костевич зрівнялася з Бацарашкіною - у обох було по 35 влучень.

Ні фінальний підхід, ні дві перестрілки за «золото» не визначили переможця. Лише в третій перестрілці українка виграла - на три її потрапляння росіянка відповіла двома.

Відзначимо, разом зі званням чемпіонки світу Олена здобула перепустку на Олімпійські ігри-2020.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Олену Костевич, її наставника Ігоря Чередінова та Федерацію стрільби України на чолі з Олегом Волковим з блискучим результатом, побажавши подальших успіхів на шляху до олімпійського Токіо-2020.

Медіа