У Дніпрі відкрито центр важкої атлетики імені Олімпійського чемпіона Юрія Зайцева
10 Вересня 2018 Поділитися
У Дніпрі відкрито центр важкої атлетики імені Олімпійського чемпіона Юрія Зайцева

Такий центр відкритий на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти (директор – Стрілець Олександр Іванович). Це перший комплекс в місті Дніпро, який носить ім’я призера або чемпіона Олімпійських ігор.

Центр включає в себе 5 залів з помостами. Загальна кількість яких в комплексі – 17 штук! Працювати з дітьми в залі буде чемпіон Європи з важкої атлетики серед ветеранів, майстер спорту Віктор Летючий, а також вчитель фізкультури Валентин Руденко.

На відкритті центру були присутні окрім головного “винуватця” Юрія Зайцева та керівництва ДЦПТО також срібний призер Олімпійських ігор з академічного веслування Діна Міфтахутдінова, голова Асоціації ветеранів спорту області Геннадій Грозицький, які є членами виконкому відділення НОК України в Дніпропетровській області, та начальник обласного комітету з фізичного виховання МОН України Євген Буря, і, звичайно, обласне відділення НОК України в особі виконавчого директора Олександра Дювбакова.

Від імені президента НОК України Сергія Бубки та голови обласного відділення організації Андрій Павелко представн6ик олімпійського осередку вручив центру прапор НОК України, побажавши, щоб в новому залі постійно займалися діти, молодь, спортсмени та ветерани, а також, щоб новий комплекс став центром розвитку важкої атлетики та тут були виховані майбутні Олімпійські чемпіони.

Медіа