Валерій Борзов взяв участь в презентації Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій
10 Вересня 2018 Поділитися
Валерій Борзов взяв участь в презентації Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся урочистий захід з нагоди презентації єдиного в Україні Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

У заході взяли участь віце-президент Національного олімпійського комітету України, член Міжнародного Олімпійського Комітету Валерій Борзов, керівництво Міністерства оборони України, Управління фізичної культури і спорту МО України, представники Генерального штабу ЗС України, видів ЗС України, Міністерства молоді та спорту України, спортивних федерацій та фахівців фізичної підготовки та спорту інституцій сектору безпеки і оборони України, а також представники силових структур, які опікуються фізичною підготовкою.

Відзначимо, Інститут бере участь у підготовці військових фахівців оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів освіти з кваліфікаційним рівнем «магістр» для Збройних Сил України, інших військових формувань держави; здійснює наукову, науково-технічну та інноваційну діяльність, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців фізичної підготовки; проводить курси професійно-технічного навчання з питань підготовки водолазів. Найближчим часом в межах Інституту розпочне функціонування Центр наукової діяльності для підготовки наукових кадрів.

Від імені Олімпійської сім'ї України та президента НОК Сергія Бубки Валерій Борзов передав найкращі побажання усьому колективу закладу.

«Дуже приємно, що наші армійці окрім спортивного життя приділяють велику увагу навчанню, постійному самовдосконаленню, підвищенню кваліфікації. Дійсно, створення Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій має велике значення, адже саме тут будуть висококваліфіковані фахівці, спеціалісти фізичної підготовки і спорту для ЗСУ», - наголосив віце-президент НОК, привітавши всіх присутніх з Днем фізичної культури і спорту України й вручивши першим студентам закладу олімпійську екіпіровку.

Медіа