У Києві стартував всеукраїнський фінал "Олімпійського лелеченяти"
11 Вересня 2018 Поділитися

У МДЦ “Артек”, що розташований у мальовничій місцевості Києва — Пущі-Водиці — урочисто відкрили всеукраїнський фінал проекту Національного олімпійського комітету України “Олімпійське лелеченя”.

Це спортивно-масовий захід серед дітей, який уже у восьмий раз успішно реалізується НОК. Його мета — популяризація олімпійських ідей, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, виховання у нового покоління патріотизму, прагнення до досконалості дружби та взаємоповаги.

Упродовж року понад 70 тисяч учнів 12-14 років з більш ніж 5 тисяч шкіл усіх регіонів країни виборювали право представляти свою область на найголовнішому старті сезону. Змагання проходили у декілька етапів, починаючи від турнірів між класами, школами району, міст, області. І ось тепер 300 найспортивніших, найактивніших та найкмітливіших дітей команд-переможниць з 25 регіонів України зібралися у столиці, щоб упродовж тижня визначити найкращих серед кращих.

Зі стартом фіналу дітей привітали почесні гості — президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, заступник міністра освіти і науки Роман Греба, заступник керівника Державного управління справами Сергій Борзов, виконавчий директор Київського міського відділення НОК Ростислав Драпушко, президент Олімпійської Академії України Марія Булатова, директор представництва Dow в Україні Олександр Александров та директор Міжнародного дитячого центру "Артек" Сергій Капустін.

Сергій Бубка побажав усім учасникам наснаги та сил для підкорення найвищих вершин:

"Нині тут зібралися найкращі з найкращих, отож розумію, наскільки непросто буде визначити переможця. Бажаю вам гідно представити свої школи та регіони, впевнено рухатися вперед та всіляко покращувати свої ментальні та фізичні знання та вміння".

Президент НОК також порадив школярам рівнятися на прославлених атлетів, які будуть підтримувати їх упродовж цього тижня. Це відомі українські олімпійці — Юрій Чебан, Світлана Мазій, Армен Варданян, Наталя Ляпіна та багато інших.

Окремо Сергій Назарович подякував за підтримку заходу хімічній компанії The Dow Chemical Company, що входить до списку ТОП-спонсорів Міжнародного Олімпійського Комітету.

Протягом тижня "лелеченята" змагатимуться у таких конкурсах як "Презентація команди", "Олімпійська вікторина", спортивна естафета та волейбол. У перший змагальний день команди показали, як вміють презентувати себе, свою школу та регіон.

Медіа