Національний олімпійській комітет України та INTERTOP оголосили про початок співпраці
13 Вересня 2018 Поділитися

Сьогодні в музеї НСК «Олімпійський» відбулося урочисте підписання договору про партнерство Національного олімпійського комітету України та компанії INTERTOP, що входить в групу компаній MTI. Співпраця закріплена підписами президента НОК Сергія Бубки та президента групи компаній МТІ Володимира Цоя.

«Олімпійський комітет у своїй діяльності приділяє велику увагу тісній та плідній співпраці, взаємодії з нашими добрими друзями - спонсорами та партнерами. В наш час це дуже важливий момент! Нам дуже приємно офіційно підтвердити наші гарні стосунки з компанією INTERTOP, яка є найбільшою мережею взуттєвих магазинів України. Ми раді в вашому обличчі бачити надійних партнерів, друзів та однодумців. Таким чином, ми зможемо ще більше підтримувати наших олімпійців», - відзначив під час заходу Сергій Бубка, висловивши щирі слова подяки Володимиру Цою, Сергію Бадрітдінову та всій команді.

Володимир Цой сказав: «Корпоративна соціальна відповідальність для наc полягає не тільки в тому, що ми платимо податки, розвиваємо бізнес-середовище, покращуємо інвестиційний клімат в країні, але і в тому, що ми підтримуємо розвиток українського спорту. Девіз олімпійців: «Швидше, вище, сильніше!» перегукується з основними принципами нашого бізнесу. Впевнений, що наші спортсмени в стильному, розробленому спеціально для них, взутті гідно представлять Україну в Буенос-Айресі».

В рамках підписання договору також була представлена капсульна колекція BRASKA для нашої збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

Саме з ЮОІ-2018 починається співпраця НОК та INTERTOP, який буде забезпечувати офіційну делегацію України на престижному спортивному форумі в Буенос-Айресі взуттям. Завдяки об'єднанню спільних зусиль обох організацій олімпійські команди України будуть отримувати додаткову підтримку до кінця 2020 року.

До нової лінійки входять жіночі та чоловічі моделі у стилі «sport casual». Взуття вироблено в Україні. У палітрі представлено білий та темно-синій кольори, завдяки чому взуття легко пасуватиме до будь-якого гардеробу і допоможе створити лаконічний і в той же час стильний образ.

Першими власниками стильних новинок INTERTOP стануть спортсмени юнацької збірної Буенос-Айресу-2018. Сьогодні під час презентації стильне взуття приміряли представники нашої команди: борець Владислав Остапенко, боксер Тарас Бондарчук, баскетболісти 3х3 Олександр Сидорук та Вероніка Космач, веслувальник Іван Тищенко, фехтувальниця Катерина Черній. Юні олімпійці зізналися, що в цьому взутті відчувають себе комфортно та стильно й висловили готовність підкорювати вершини олімпійського Буенос-Айресу.

На сьогоднішній урочистий захід завітали й наші уславлені Олімпійські чемпіони та призери Ігор: Жан Беленюк, Наталія Добринська, Ілля Кваша, Олександр Крикун, Ольга Саладуха.

Модератором церемонії виступив відомий спортивний журналіст, легкоатлет Слава Варда.

Відзначимо, в результаті співпраці INTERTOP/BRASKA і НОК спортсмени юнацької олімпійської збірної і всі члени команди отримають нове стильне взуття. Уже у вересні кожен, хто бажає, зможе придбати взуття з нової лінійки в магазинах INTERTOP.

Медіа