Обрати спорт для себе запропонували школярам Арбузинщини
17 Вересня 2018 Поділитися
Обрати спорт для себе запропонували школярам Арбузинщини

«Обери спорт для себе!» — саме під таким гаслом «Спортивна федерація Іфіт» разом з Федерацією легкої атлетики Миколаївської області, під патронатом Комісії «Екологія і спорт» Національного олімпійського Комітету України Миколаївській області провели фестиваль в Арбузинській загальноосвітній школі I-III ст. ім. Т. Г. Шевченка, присвячене Дню фізичної культури і спорту.

Свято відкрила директорка школи Валентина Ікленко. З привітальним словом звернувся до присутніх майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед військовослужбовців, призер Кубку світу з боксу, президент “Спортивної федерації Іфіт” Віталій Волков. Разом з тренером МСДЮШОР з легкої атлетики Анастасією Школьник провели веселі спортивні старти для учнів 3-4-х класів. Їх підтримували інші школярі бурхливими оплесками.
Всі учасники-переможці отримали медалі, дипломи та подарунки.

Заступник голови комісії «Екологія і спорт» Національного олімпійського комітету України Миколаївській області Ольга Криницька  провела спортивну вікторину та подарувала до шкільної бібліотеки книгу про Олімпійські ігри.

Медіа