Подвійна порція «Олімпійських історій»
14 Вересня 2018 Поділитися
Подвійна порція «Олімпійських історій»

Вже завтра, 15 вересня, на спортивних вболівальників чекає приємний сюрприз, адже в ефірі «5 каналу» за підтримки Національного олімпійського комітету України вийде одразу два випуски програми «Олімпійські історії».

В новому випуску о 12:10 героєм програми стане учасник ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які вже в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі, призер чемпіонатів Європи серед юніорів з бадмінтону Данило Боснюк.

О 16:10 на вас чекатиме ще один випуск «Олімпійських історій»: про свої досягнення, підготовку та плани на олімпійський Буенос-Айрес розкаже наша молода зірка світової легкої атлетики, чемпіон світу та Європи серед юнаків з метання молота Михайло Кохан.

Також спортивні вболівальники, які не зможуть переглянути програму в ефірі, можуть знайти її на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України, на каналі НОК www.youtube.com/ukrnoc та на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах: http://www.facebook.com/olympicua, https://twitter.com/OlympicUA, https://plus.google.com/+OlympicUA.

Медіа