«Олімпійський урок» крокує Луганщиною
17 Вересня 2018 Поділитися
«Олімпійський урок» крокує Луганщиною

В прифронтовому місті Попасна, що на Луганщині, у спортивному комплексі районної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся спортивний захід «Олімпійський урок» для юних школяриків Попаснянського району в рамках проекту «Олімпійський тиждень на Луганщині».

Привітати маленьких учасників уроку прийшли голова обласного відділення НОК України Віктор Острєцов, бронзовий призер з велоспорту ХХVІІ літніх Олімпійських ігор в Сіднеї Ірина Янович, багаторазовий чемпіон Світу з пауерліфтингу, бронзовий призер Всесвітніх ігор, почесний громадянин м. Попасна Дмитро Семенченко, голова обласного відділення Олімпійської академії України Сергій Галій, голова обласної федерації баскетболу Андрій Гожедрянов.

У рамках заходу діти взяли участь у розминці з олімпійцем, вікторині знавців олімпійського руху,  показали свої спортивні можливості й досягнення.

Всі майбутні олімпійці отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

 Також гості заходу відвідали  спортивні об’єкти загальноосвітніх шкіл міста № 1 та № 21, які постраждали від бойових дій і на даний час активно відновлюються.

 

Медіа