«Олімпійські лелеченята» взяли участь у Хімічній лабораторії Dow
15 Вересня 2018 Поділитися
«Олімпійські лелеченята» взяли участь у Хімічній лабораторії Dow

У гості до 300 школярів з усієї країни, що беруть участь у всеукраїнському фіналі проекту НОК України “Олімпійське лелеченя”-2018, завітли представники компаніїї Dow та показали дітям цілий ряд цікавих хімічних дослідів та експериментів.

The Dow Chemical Company — міжнародна американська хімічна компанія, що входить до списку ТОП-спонсорів Міжнародного Олімпійського Комітету. Перед тим, як розгорнути на сцені справжню хімічну лабораторію, до дітей, що зібралися в актовій залі, звернувся Олександр Дишлевий, менеджер напрямку Dow Industrial Solutions, представництва Dow Europe GmbH в Україні.

Пан Олександр привітав дітей з участю у фінальному етапі проекту НОК, партнером якого виступило представництво Dow в Україні. Він розповів “лелеченятам” про те, як хімічні розробки слугують людству, однак наголосов, що у будь-якій сфері діяльності, окрім хімічних елементів, на першому плані завжди має бути і так званий “людський елемент”. Адже універсальні людські цінності, які перекликаються з олімпійськими, важливі для розвитку суспільства та щасливого життя усіх його членів.

На великих екранах дітям показали цікаві відеоролики про напрямки діяльності компаніїї Dow, які також пояснювали, чому так важливо при цьому дбати про навколишню середовще та дбайливо ставитися до Землі і природних ресурсів.

А далі чарівники-лаборанти продемонстрували дітям теорію на практиці. У пізнавальних та веселих дослідах змогли взяи участь представники кожної з 25 команд-областей, яких по черзі запрошувлаи на сцену. Дітям дуже сподобалися і досліди з синхронного підстрибування піни, і перевірка об'єму легень наших юних олімпійців, і навіть експеримент з безслідного розчинення будь-яких страхів та ще багато-багато інших!

На завершення заходу діти та чарівники-лаюоранти зробили спільне фото на фоні густого туману, який самі ж і “викликали”, скориставшись своїми знаннями та вміннями з хімії.


Медіа