Чернівці відсвяткували Олімпійський урок
21 Вересня 2018 Поділитися
Чернівці відсвяткували Олімпійський урок

Днями у Чернівцях відбулося традиційне свято для школярів у рамках проекту НОК України - Олімпійський урок. Як і у попередні роки, гостював цей захід на стадіоні ДЮСШ №1 у парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.

За традицією на початку вересня по всій Україні проводяться заходи в рамках Олімпійського тижня. Головним організатором традиційного Олімпійського уроку, який відбувся в Чернівцях, став чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м., голова відділення НОК України у Чернівецькій області Іван Гешко.

Почесними гостями заходу стали начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, начальник міськспортуправління Дмитро Макаренко, начальник комітету фізичного виховання і спорту МОН Корнелій Жукотинський, Головний спеціаліст управління освіти м. Чернівці Володимир Цуркан, директор «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу, голова регіонального відділення Олімпійської академії України Юрій Ячнюк.

Олімпійський урок у Чернівцях розпочався з колективної розминки, яку провели студентки спеціальності «Фізична культура і спорт», далі розпочались «Веселі старти», що традиційно проходили з акцентом на олімпійське гасло: «Головне не перемога, а участь». Проте всі шкільні команди завзято боролися за якомога вищу позицію в кожній естафеті.

Паралельно на стадіоні зусиллями місцевих спортивних шкіл були організовані показові виступи з різних видів спорту.

Усі учасники дійства отримали пам'ятні подарунки від обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Співорганізаторами Олімпійського уроку виступили обласне відділення НОК України, спортивні та освітянські управління місцевої влади.

У ролі волонтерів були студенти факультету фізичної культури і здоров'я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спеціальності «Фізична культура і спорт».

Медіа