Майстер-класи з академічного веслування для школярів Києва
21 Вересня 2018 Поділитися
Майстер-класи з академічного веслування для школярів Києва

За ініціативи Київського міського відділення НОК України днями на водно-веслувальній базі ДЮСШ "Київ" стартував цілий тиждень майстер-класів з академічного веслування для дітей.

Понад 150 учнів київських шкіл зможуть познайомитися з академічним веслуванням. Діти візьмуть участь у змаганнях на веслувальних тренажерах, позмагаються у цікавих вікторинах, познайомляться з найвідомішими представниками цього виду спорту і, звичайно, спробують себе у якості професійних веслярів в човнах для академічного веслування.

Приємним сюрпризом для кожного школяра стане подарунок від Київського відділення національного олімпійського комітету України.

Першими щасливчиками стали учні спеціалізованої школи з англійської мови №125. Діти мали нагоду познайомитися з відомою українською веслувальницею Оленою Терьошиною - семиразовою чемпіонкою світу, срібною призеркою Олімпійських ігор-80, доцентом кафедри психології Національного університету фізичної культури, ім'я якої внесено до Книги рекордів Гіннеса.

Почесним гостем став представник управління молоді та спорту Дніпровського району, а також Олімпійський чемпіон з легкої атлетики Віктор Бураков.

Медіа