Сергій Бубка зустрівся зі спортсменами та студентством Дніпропетровщини
24 Вересня 2018 Поділитися
Сергій Бубка зустрівся зі спортсменами та студентством  Дніпропетровщини

Сьогодні президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка з робочим візитом прибув до Дніпра.

Перший день дводенної поїздки головний олімпієць країни присвятив зустрічам з юними та провідними спортсменами області, студентством та вихованцями дитячого будинку.

Разом із головою відділення НОК України у Дніпропетровській області Андрієм Павелком, головою Комісії атлетів, призеркою Олімпійських ігор Оленою Говоровою видатний Олімпійський чемпіон відвідав Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту, де поспілкувався зі студентами провідного вищого навчального закладу області, юними та провідними атлетами Дніпропетровщини, обговоривши у форматі дискусії широкий спектр питань, пов'язаних з роллю і місцем спортсменів у сучасному спорті. До дискусії також долучилися наші уславлені олімпійці: веслувальниці Анастасія Коженкова, Катерина Тарасенко та Діна Міфтахутдінова, фехтувальник Богдан Нікішин, плавець Андрій Говоров.

«Дуже важливо, щоб спортсмен не тільки радував своїми професійними успіхами і перемогами, а й займав активну соціальну позицію, брав участь в стратегічних питаннях розвитку спорту та країни, приділяв велику увагу своєму оточенню. Спортсмен повинен мати належну освіту і успішно інтегруватися в суспільне життя після завершення спортивної кар'єри», - наголосив під час зустрічі Сергій Бубка.

Сергій Бубка завітав також до центру соціальної підтримки дітей та сімей «Добре Вдома». В теплій та дружній атмосфері він поспілкувався з маленькими мешканцями закладу, відповів на їхні питання та поділився своїми життєвими принципами, презентувавши разом з Андрієм Павелоком закладу та його вихованцям спортивний інвентар і обладнання, олімпійську літературу.

Не менш тепло Сергія Бубку зустріли в Дніпропетровській спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву № 5 юні вихованці закладу.

«Приємно, що сьогодні школа продовжує виховувати в своїх стінах нових чемпіонів та талановиту молодь. Вірю, що нинішнє юне покоління спортсменів, які присутні сьогодні в цьому залі, продовжуватимуть гарні спортивні традиції Дніпропетровського краю, прославляючи спортивну Україну по всьому світу. До того ж сьогодні поруч з вами є чудові приклади – це ваші дорослі колеги з баскетбольного клубу «Дніпро», - сказав Сергій Бубка.

Президент НОК також зустрівся з гравцями БК «Дніпро», подякувавши команді, тренерському складу та президенту клубу Валерію Кондратьєву за високий професіоналізм й побажавши нових звершень і перемог.

Останнє в медіа