Українські спортсмени почали отримувати олімпійську форму на Юнацьку Олімпіаду-2018
25 Вересня 2018 Поділитися
Українські спортсмени почали отримувати олімпійську форму на Юнацьку Олімпіаду-2018

Вже через 11 днів в аргентинському Буенос-Айресі стартують ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри.

На престижному спортивному форумі Україну представлятимуть 55 спортсменів у 22-х видах спорту.

В олімпійському Буенос-Айресі протягом 12 днів змагатимуться 3998 юних атлетів (1999 хлопців та 1999 дівчат) віком 15-18 років з 206-ти країн, які розіграють 241 комплект нагород у 32 видах спорту.

Завдяки тісній та плідній співпраці Національного олімпійського комітету с компанією PEAK наша Олімпійська збірна на ЮОІ традиційно буде забезпечена гідним комплектом якісної екіпіровки.

Нагадаємо, що завдяки цій взаємодії добрих друзів та партнерів бренд PEAK до 2020 року, починаючи з 2015 року, на безкоштовній основі екіпірує українську команду на літніх на зимових Олімпійських іграх, Юнацьких Олімпійських іграх, Європейських іграх, Юнацьких європейських олімпійських фестивалях.

Наші юні учасники олімпійського Буенос-Айресу вже почали отримувати екіпірування від Національного олімпійського комітету, яке вироблене компанією PEAK.

Першими спортивну форму приміряли представники баскетболу 3х3, вільної боротьби, карате, стрільби з лука, а також - боксу, веслування, тхеквондо, фехтування.

«Дуже прикольна форма. Мені все подобається. Зручно та комфортно», - зізнався наш чемпіон Європи серед кадетів-2018 з вільної боротьби Владислав Остапенко.

Учасники чемпіонату Європи U-16 з баскетболу 3х3 Віталій Шорсткий та Ігор Сергеєв приєдналися до позитивних відгуків колег по олімпійській збірній, зізнавшись, що вже давно хотіли приміряти спортивні костюми компанії PEAK.

З думкою спортсменів погодились й наставники наших юних олімпійців, відзначивши, що форма виглядає дійсно яскраво та стильно.
Медіа