Президент НОК обговорив з владою Дніпропетровщини розвиток спорту та олімпійського руху в регіоні
25 Вересня 2018 Поділитися
Президент НОК обговорив з владою Дніпропетровщини розвиток спорту та олімпійського руху в регіоні

В Дніпрі президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка обговорив нагальні питання розвитку спорту та олімпійського руху в регіоні з головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентином Резніченком та головою Дніпропетровської обласної ради Глібом Пригуновим.

«Дніпропетровщина – славний спортивний регіон з багатими олімпійськими традиціями. Спортсменами Дніпропетровщини здобуто 35 олімпійських медалей. Приємно, що керівництво області всебічно підтримує олімпійський рух, спортсменів та тренерів, розвиток дитячо-юнацького спорту та спортивної інфраструктури, виплачуються премії спортсменам та тренерам, вирішується надання житла», - сказав Сергій Бубка.

Президент НОК наголосив на важливості подальшої підтримки владою Дніпропетровщини розвитку спорту і олімпійського руху, соціального захисту атлетів і тренерів, розбудови спортивних споруд регіону.

Сьогодні Сергій Бубка взяв участь й у звітно-виборчій асамблеї відділення НОК у Дніпропетровській області, на якій також був присутній заступник голови облдержадміністрації Дмитро Батура. За підсумками роботи Асамблеї головою осередку НОК на Дніпропетровщині було переобрано Андрія Павелка.

«Щиро вітаю Андрія Васильовича з переобранням! Дійсно, під його керівництвом наше Дніпропетровське обласне відділення є одним з найактивніших та найефективніших в своїй діяльності. З приходом у 2009 році на посаду голови відділення Андрія Павелка відділення у системі рейтингу Національного олімпійського комітету піднялося з передостаннього місця рейтингу і стабільно знаходиться на першій-другій сходинках за рейтинговими показниками діяльності в Україні», - відзначив президент НОК, побажавши колезі й надалі продовжувати ефективну та насичену діяльність на цій посаді.
В рамках візиту головний олімпієць країни відвідав Дніпропетровське вище училище фізичної культури, оглянув чудовий спортивний комплекс "Олімпійські резерви" й ознайомився з ходом будівництва "Олімпійського дому" в Дніпрі, давши високу оцінку побаченому. 

Медіа