Обласний турнір «Кубок Анатолія Онищука» з кульової стрільби у Хмельницькому
27 Вересня 2018 Поділитися
Обласний турнір «Кубок Анатолія Онищука» з кульової стрільби у Хмельницькому

У Хмельницькому проведено традиційний турнір з кульової стрільби на честь учасника Ігор Олімпіади-1968, майстра спорту міжнародного класу Анатолія Онищука.

Ці, започатковані відділенням НОК України в області, змагання відбулися у затишному тирі НВК №10.

На урочисте відкриття турніру завітали перший заступник голови відділення НОК Віктор Флентін, народний депутат України Сергій Мельник, депутат міської ради Юрій Вавринюк, ветеран АТО, майстер спорту міжнародного класу Сергій Жук.

Вказані представники депутатського корпусу регулярно сприяють розвитку кульової стрільби в обласному центрі, за їх сприяння придбано 2 якісні спортивні гвинтівки та сучасну стрілецьку екіпіровку для провідних спортсменів. А цього разу Сергій Мельник  вручив грошові винагороди хмельницьким спортсменам, які досягли високих успіхів на міжнародних змаганнях у поточному році – триразовому чемпіону Європи серед юніорів, майстру спорту міжнародного класу Денису Баблюку з обласної ДЮСШ та багаторазовій  призерці чемпіонату Європи серед юніорок , майстру спорту Крістіні Гілевич з ДЮСШ «Колос», а їхньому тренеру, голові обласної федерації кульової стрільби Петру Бардецькому – грамоту Верховної Ради України.                                                                      
Так як основною метою турніру було активізувати секційну та гурткову роботу зі стрільби в загальноосвітніх закладах, до програми включили стрільбу з пневматичних гвинтівок у двох вікових групах: переважно для початківців (7-9 класи) та вже досвідчених стрільців (10-11 класи), які мають практику виступів на обласному і всеукраїнському рівнях.

У змаганнях взяли участь186 учнів, які представляли 45 команд (2 дівчини+2 юнаки) загальноосвітніх шкіл, училищ, коледжів, збірні населених пунктів , які боролися за індивідуальні та командні призи у двох дисциплінах. Це такі вправи: 1.стрільба сидячи за столом з опорою на лікті, дистанція 10 м, 5 пострілів, гвинтівка пневматична з відкритим прицілом; 2. ГП-11а - стрільба по рухомій мішені, дистанція 10 м, 40 пострілів, гвинтівка з оптичним прицілом.

Переможці: 1 вправа (вікова група до 15 років) – Вероніка Любчик , Артем Крук  з Хмельницького НВК №10; команди– 1.Хмельницька НВК №10, 2.Хмельницька СЗШ №7, 3.с.Судилків Шепетівського району; вікова група  до 18 років – Діана Лапчинська, Ілля Підлісний з Кам’янець-Подільського НВК №14; команди -  1. Кам’янець-Пододільський НВК №14, 2.м. Шепетівка, 3.Хмельницький колегіум ім. Володимира Козубняка.

2 вправа – КМС Софія Бондар, МСМК Денис Баблюк – ОДЮСШ.

Переможці та призери отримали грамоти, медалі та призи, які надали відділення НОК України та обласна федерація кульової стрільби.

Медіа