До Всесвітнього дню туризму в холі сесійної зали Миколаївської обласної ради відкрита творча художня фотовиставка «Впізнана краса природи»
28 Вересня 2018 Поділитися
До Всесвітнього дню туризму  в холі сесійної зали Миколаївської обласної ради відкрита творча художня фотовиставка «Впізнана краса природи»

Організаторами виступили благодійний фонд «Індиго», разом з Спілкою громадських організацій «Динаміка нового покоління» під патронатом комісій «Спорт та навколишнє середовище» регіонального відділення Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області, за підтримки Миколаївської обласної ради.

Захід відкрила Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, яка привітала всіх з Всесвітнім днем туризму, відзначивши, що по фото видно любов авторів до природи рідного краю.

Організаторка виставки, заступниця голови комісії «Спорт та навколишнє середовище» НОК України в Миколаївській області, голова правління Благодійного  фонду «Індиго» Ольга Криницька подякувала фотомитцям, та партнерам завдяки яким городяни мають можливість побачити та впізнати красу рідного краю.

На фотовиставці представлено 33 світлин  15 миколаївських авторів. Один з авторів, а саме Ігор Вадимович Єрмолаєв — миколаївський фотохудожник, журналіст і мандрівник, член Національної спілки фотохудожників України розповів про фото туризм та закликав фотографувати красу рідного краю та займатися фотомистецтвом.

Природно-заповідний фонд Миколаївської області включає біосферні та природні заповідники, регіональні ландшафтні парки, заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища, ботанічні сади, дендрологічні парки, що займають площу в понад 5,5 тис. гектарів. Завдяки своєму природному багатству Миколаївщина є надзвичайно мальовничою й ідеальною для відпочинку.

Щороку до дня туризму обирають певну тему, цього року нею став туристичний та культурний захист, Всесвітній день туризму – це день «відкритих дверей» в будь-якій точці світу.

 

Медіа