Проект НОК України #OlympicLab «Чат з олімпійцями та лідерські навички» з чемпіонкою Олімпійських ігор Оленою Підгрушною
28 Вересня 2018 Поділитися
Проект НОК України #OlympicLab  «Чат з олімпійцями та лідерські навички»  з чемпіонкою Олімпійських ігор Оленою Підгрушною

За сприяння Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України та обласного осередку Олімпійської академії України та в рамках проекту НОК України #OlympicLab модуль «Чат з олімпійцями та лідерські навички» пройшла зустріч з юними спортсменами Комплексної дитячої спортивної школи № 2 ім. Ю. Горайського м. Тернопіль (директор Андрій Рибак) з відомими спортсменами.

 У гостях в юних олімпійців була чемпіонка Олімпійських ігор з біатлону Олена Підгрушна, а на телефонному зв’язку з Києвом була член збірної команди України зі спортивної гімнастика на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 в аргентинській столиці Буенос-Айрес – Анастасія Бачинська.

Олена Підгрушна побажала юній гімнастці Анастасії Бачинській успішного виступу на Юнацьких Олімпійських іграх, а підростаючому поколінню юних гімнастів – наснаги у спортивних звершеннях та майбутніх перемог.

Від Національного олімпійського комітету України спортивній школі був переданий комплект олімпійської літератури, кожен учасник святкового дійства отримав символіку НОК України та подарунки з рук Олімпійської чемпіонки Олени Підгрушної.

 

 

 

 

Медіа