В Олімпійському домі відбулось засідання журі телеконкурсу «Світ спорту»
25 Жовтня 2018 Поділитися
В Олімпійському домі відбулось  засідання журі телеконкурсу «Світ спорту»

Сьогодні в Олімпійському домі відбулось засідання журі щорічного, ХІV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту», який проводить Національний олімпійський комітет за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його екс-голови Миколи Кравченка.

Під час засідання членів журі конкурсу привітала виконавчий директор Національного олімпійського комітету Наталія Коваленко, яка передала вітання від президента НОК Сергія Бубки та побажала успішної і конструктивної роботи, а також об'єктивних рішень. «Впевнена, що цей конкурс є гарною мотивацією та стимулом для подальшого поширення олімпійських цінностей», - зазначила вона.

Відзначимо, що на розгляд журі у складі відомих телевізійників, уславлених олімпійців і спортивних спеціалістів надійшло 105 телефільмів з різних регіонів України.

Фінал конкурсу, під час якого будуть оголошені і відзначені лауреати в різних номінаціях, запланований на символічну дату – 16 листопада, коли в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Планується, що за доброю традицією фінал відбудеться на базі Університету державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині.

Останнє в медіа