В Києві презентували проект МОК «Athletes’ education»
01 Листопада 2018 Поділитися
В Києві презентували проект МОК «Athletes’ education»

На головній олімпійській базі України в Конча-Заспі за підтримки Національного олімпійського комітету України відбувся перший семінар в рамках проекту «Athletes’ education», який реалізується за програмою Міжнародного Олімпійського Комітету «Young Change-Makers+» у партнерстві з міжнародною компанією Panasonic.

У заході взяли участь українські спортсмени, серед яких Олімпійські чемпіони та призери Ігор, володарі найвищих нагород вітчизняних, європейських та світових першостей, зокрема: Сергій Бубка, Ольга Харлан, Наталія Добринська, Юрій Чебан, Олена Костевич, Ольга Саладуха, Олена Говорова, Андрій Дериземля та багато інших.

Головна мета проекту «Athletes' education» - це створення середовища для навчання атлетів, що містить інформацію про існуючі програми МОК, НОК та інших міжнародних і національних організацій, для подальшого залучення спортсменів, як послів для поширення вивченої інформації в своїх видах спорту.

Під час першого семінару корисною інформацією про можливості освіти для спортсменів та платформу МОК Athlete 365 з присутніми поділилася член Комісії МОК з олімпійської освіти Віра Передерій.

Заплановано, що в рамках «Athletes' education» відбудеться ще два семінари: «Самовдосконалення та турбота про здоров'я» та «Мотиваційний семінар із залученням Role models».

Останнє в медіа