Сергій Бубка привітав українських каратистів з історичним досягненням на чемпіонаті світу
12 Листопада 2018 Поділитися
Сергій Бубка привітав українських каратистів з історичним досягненням на чемпіонаті світу

Сьогодні до Олімпійського дому вчергове завітали наші представники карате, а саме новоспечений віце-чемпіон світу (індивідуальне куміте, до 84 кг) Валерій Чоботар, його тренери – Олександр Пікулін й Андрій Лазаренко, головний тренер збірної України Антон Нікулін і керівництво Української федерації карате на чолі з Сергієм Левчуком.

«Мені було дуже приємно на запрошення Міжнародної федерації карате відвідати чемпіонат й підтримати наших спортсменів безпосередньо в Мадриді. Цей турнір став дійсно історичним для українського спорту. Це був перший чемпіонат світу з карате в олімпійському статусі, де окрім медалей здобувались очки в рамках олімпійського відбору до Токіо-2020, а срібна нагорода Валерія стала найвищим досягненням в історії українського карате», - сказав під час зустрічі керманич НОК, побажавши спортсмену та всій команді плідної підготовки та гарних виступів на шляху до заповітних Олімпійських ігор.

Відзначимо, Валерій Чоботар виграв у Мадриді шість з семи боїв. На жаль, виступаючи в командних змаганнях куміте проти команди Франції, українець отримав травму і не зміг вийти на фінальний бій проти хорвата Івана Квешича.

Нагадаємо, що це був четвертий мундіаль, на якому Україну представляє Українська федерація карате (УФК).

В 2014 році в Бремені (Німеччина) українські каратисти здобули свої перші світові нагороди – бронза Стаса Горуни (-75 кг) та Ірини Зарецької (-68 кг). В 2016 році в Лінці (Австрія) в активі збірної України була бронза Аніти Серьогіної (-61 кг).

Зі свого боку, наші каратисти висловили слова подяки за підтримку та постійну увагу НОК та особисто Сергію Бубці. Вони відзначили, що їх головна мета - це підготовка до Олімпіади та здобуття ліцензій, задля чого зроблять усе можливе.Медіа