ПРИКАРПАТСЬКІ ПЕРШАЧКИ РОБЛЯТЬ ЯК ОЛІМПІЙЦІ!
13 Листопада 2018 Поділитися
ПРИКАРПАТСЬКІ ПЕРШАЧКИ РОБЛЯТЬ ЯК ОЛІМПІЙЦІ!

Сьогодні, 13 листопада, у загальноосвітній школі села Крихівці, що розташоване на території Івано-Франківської міської ради, ранок для першокласників видався багатим на сюрпризи. Перш за все, зайшовши до спортивної зали діти побачили там кілька почесних гостей.

Саме вони виявилися спортсменками-олімпійками, яких давно мріяли зустріти учні цього класу та представниками відділення НОК  України в Івано-Франківській області, а саме:

-  учасниця XXVIII літніх Олімпійських ігор в м. Афіни (Греція), рекордсменка Європи майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Неля Непорадна;

-  заслужений майстер спорту України (ЗМСУ) зі спортивної гімнастики; член Національної збірної команди України зі спортивної гімнастики 2003-2010р.; переможець (I місце) Олімпійського молодіжного фестивалю; фіналістка (VIII місце) XXIX Олімпійських ігор у вправах на брусах (Китай, м. Пекін) – Дарія Згоба;

-   голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківський області Мирослав Карабін та представники відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківський області Володимир Антонець і Тетяна Влашин.

Захід розпочався із розмови з дітками про олімпійський спорт, тренувальний процес, режим дня та інші аспекти підготовки спортсменів-олімпійців, а головний аспект дівчата зробили на вислові «Олімпійцями не народжуються, олімпійцями стають».

По завершенні розмови була розминка, яку діти радісно і з натхненням робили разом із титулованими спортсменками-олімпійками.

Після розминки дітки взяли участь у естафетах, які супроводжувались високим емоційним фоном та позитивним настроєм.

У підсумку заходу всі учні отримали пам'ятні призи від відділення національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області, багато вражень та, сподіваємось, розуміння того, що спорт у їхньому житті неодмінно буде пріоритетним заняттям!

Медіа