Призерка Юнацьких Олімпійських ігор Анастасія Бачинська зустрілась з учнями загальноосвітньої школи в Тернополі
15 Листопада 2018 Поділитися
Призерка Юнацьких Олімпійських ігор Анастасія Бачинська зустрілась з учнями загальноосвітньої школи в Тернополі

За сприяння Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України та обласного осередку Олімпійської академії України в рамках проекту НОК України #OlympicLab модуль «Чат з олімпійцями та лідерські навички» пройшла зустріч з учнями загальноосвітнього навчального закладу №9 м. Тернопіль з бронзовою призеркою ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018 зі спортивної гімнастики Анастасією Бачинською.

Метою даного заходу служила підтримка та розвиток молоді в дусі олімпізму, виховання підростаючого покоління на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства, виховання особистості яка прагне до постійного саморозвитку та досягнення спортивних вершин на благо нашої держави Україна.

Учні поспілкувались з юною спортсменкою, яка вже досягла вагомих спортивних досягнень, задавши численні запитання.

Від Національного олімпійського комітету України школі був переданий комплект олімпійської літератури, а кожен учасник святкового дійства отримав символіку НОК України та подарунки з рук призерки ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018 зі спортивної гімнастики в аргентинській столиці Буенос-Айрес - Анастасії Бачинської.

Медіа