Названо лауреатів Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту»
16 Листопада 2018 Поділитися

До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Національний олімпійський комітет провів Всеукраїнський фінал і нагородив лауреатів і номінантів ХІV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту», що проводиться з 2003 року і був заснований за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його колишнього голови Миколи Кравченка.

Урочистий захід відбувся в Університеті державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині.

Вітали учасників конкурсу президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, ректор Університету державної фіскальної служби Павло Пашко, голова Київського обласного відділення НОК Ігор Малинський, перший заступник міського голови міста Ірпінь Олександр Маркушин.

Цього року на розгляд журі, у складі якого відомі телевізійні журналісти, діячі культури та мистецтв, уславлені олімпійці, свої роботи надіслали 36 організацій з різних регіонів країни й представили 105 телевізійних робіт.

В своїх роботах автори приділили велику увагу яскравим особистостям українського спорту, популяризації здорового способу життя, а також торкнулися важливих проблем в спорті, зокрема, розвитку масового спорту та необхідності збільшення кількості занять і уроків фізкультури в школі.

Під час вітального слова до учасників та гостей заходу Сергій Бубка відзначив, що проведення конкурсу вже давно стало доброю традицією. Він висловив слова вдячності Миколі Кравченку, керівництву Університету та владі міста.

«Переконаний, спорт повинен бути на телеекранах постійно, адже саме інформаційна підтримка, висвітлення олімпійських змагань і спортивних заходів, присутність на телеекранах спортивних новин мають величезне значення у популяризації здорового способу життя та виховання здорової української нації. Україна – велика спортивна країна, яка повинна любити спорт, займатися спортом та бути здоровою!», - сказав Сергій Бубка.

Лауреати ХІV Всеукраїнського конкурсу

телевізійних програм

«Світ спорту»:

«За найкраще розкриття ідей олімпізму»

Фільм «180-річчя Олексія Бутовського» (ТРК Інтер-Полтава)

«Спорт для всіх»

Фільм «Досконалість руху» (Кафедра журналістики та філології Сумського державного університету)

«За найкраще висвітлення спортивного життя регіону»

- Програма «День за днем» (Філія ПАТ НСТУ Кіровоградська регіональна дирекція);

- Відео портал «Ужінформ», м. Ужгород;

- Спортивний проект «Вінниця спортивна». Спортивний блог. Керівник проекту Євген Лигін;

- Телерадіокомпанія «Лотел-СКТБ», м. Нетішин, Хмельницька обл.

«Надії спортивного телебачення»

Фільм «Фізкультура в нашому житті» Лисичанської загальноосвітньої школи I-II ступенів №9

«За найкраще розкриття теми «Особистість у спорті»

Телевізійний фільм «Геній висоти». Автор: Анна Клименко, оператор: Владислав Череватий (ТРК «Алекс», м. Запоріжжя)

Останнє в медіа