У Сараєво відбувся семінар шефів місій напередодні ЄЮОФ-2019
20 Листопада 2018 Поділитися
У Сараєво відбувся семінар шефів місій напередодні ЄЮОФ-2019

У Сараєво та Східному Сараєво відбувся cемінар шефів місій з організації та проведення Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2019. Захід об’єднував візит Координаційної комісії, технічних делегатів та проведення семінару.

У семінарі шефів місій взяли участь представники 36 національних олімпійських комітетів, в тому числі України. Нашу країну представила начальник міжнародного відділу НОК Неля Дем'янець.

Делегати заслухали доповіді від організаторів з низки оперативних питань, а також ознайомилися з вісьмома спортивними об'єктами, які будуть використовуватися під час ЄЮОФ-2019. Також гості відвідали Олімпійське селище.

Представники національних олімпійських комітетів були поінформовані з питань безпеки, медичного забезпечення, харчування учасників та інших організаційних питань. Голова оргкомітету ЄЮОФ-2019 Сенагід Годіньяк зазначив, що підготовка до престижного турніру успішно завершується, отож команда може пишатися виконаним обсягом роботи.

Нагадаємо, зимовий Олімпійський фестиваль-2019 пройде з 9 по 16 лютого у Сараєво та Східному Сараєво (Боснія та Герцеговина).

Провідні юні спортсмени континенту віком від 14 до 18 років будуть змагатися у 8 видах спорту - гірськолижному спорті, біатлоні, лижних гонках, фігурному катанні, хокеї, шорт-треці, керлінгу та сноубордингу. Серед атлетів – і представники нашої країни, рішення про участь яких офіційно підтвердив Виконком НОК України.

Урочиста церемонія відкриття відбудеться 10 лютого на стадіоні «Кошево» у Сараєво, а церемонія закриття – на стадіоні «Славія» у Східному Сараєво.

Медіа