В Києві розпочала роботу Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи»
21 Листопада 2018 Поділитися
В Києві розпочала роботу Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи»

Сьогодні в Національному університеті фізичного виховання та спорту України відбулося відкриття дводенної Міжнародної конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи», що проходить за підтримки Національного олімпійського комітету України.

В заході взяли участь віце-президент НОК України, член Міжнародного Олімпійського Комітету Валерій Борзов, ректор НУФВСУ Євген Імас, президент Олімпійської академії України Марія Булатова, заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.

Привітальне слово до організаторів та учасників конференції надіслав голова Комісії Міжнародного Олімпійського Комітету «Розвиток і спадщина» Князь Монако Альберт ІІ.

Представницький форум вже вдруге на базі Університету зібрав понад 300 делегацій з-понад 15 країн світу, а також залучив провідних вітчизняних та міжнародних науковців.

Різноманітна актуальна тематика, яку розглядатимуть на конференції, охоплює чимало важливих наукових і практичних аспектів у таких сферах, як історія і сучасний стан олімпійського спорту та проблеми його сталого розвитку, екологія спорту, олімпійська освіта та ряд інших напрямів, яким нині приділяють велику увагу як в Україні, так і у загальносвітових масштабах.

Медіа