Обрано новий склад ради Асоціації олімпійців України
23 Листопада 2018 Поділитися

Сьогодні в українській столиці за участю медалістів і учасників Олімпійських ігор представників національних федерацій та регіональних відділень Національного олімпійського комітету України відбулася звітно-виборча асамблея Асоціації олімпійців України.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

«Мені неймовірно приємно вітати в цьому залі гордість та славу українського спорту – справжній золотий фонд нації. Україна в усі часи була і є спортивною державою: за історію виступів на Олімпійських іграх з 1952 року українці здобули більше 600 олімпійських медалей. Впевнений, що на прикладах таких живих легенд і видатних спортивних особистостей повинна зростати наша молодь, формуватися здорова нація», - сказав він.

Керманич НОК відзначив: «Національний олімпійський комітет в своїй діяльності приділяє велику увагу збереженню олімпійської спадщини, вшануванню героїв спорту, адже це сприяє вихованню у молоді гордості, патріотизму та олімпійських цінностей. Ми проводимо в усіх областях країни спортивні турніри та змагання на призи та пам'яті видатних олімпійців, ініціюємо та всебічно підтримуємо відкриття меморіальних дошок, створення алей і музеїв олімпійської слави».

Сергій Бубка наголосив на важливості активного долучення олімпійців до вирішення стратегічних питань та ухвалення принципових рішень, пов'язаних з подальшим розвитком спорту і олімпійського руху.

Цікаву та корисну лекцію «Олімпійські цінності» для присутніх провела президент Олімпійської академії України Марія Булатова.

Під час Асамблеї про роботу прозвітувала президент Асоціації олімпійців України Ніна Уманець.

Відбулися вибори нового керівника та складу ради Асоціації на період 2019-2022 років, за підсумками одноголосно було переобрано президнтом Асоціації Ніну Умацець. 

Новий склад олімпійців окреслив основні напрямки діяльності на найближчий час.

В рамках програми заходу учасники відвідали спортивний комплекс «ЛІКО» та, зокрема, басейн, який у минулому році приймав чемпіонат Європи та цьогорічний чемпіонат світу серед юніорів зі стрибків у воду. В затишному центрі гостей зустрів президент Федерації стрибків у воду України Ігор Лисов й головний тренер збірної України зі стрибків у воду Тамара Токмачова, а їхні юні вихованці презентували присутнім чудові показові виступи. Після цього учасники Асамблеї завітали до Технологічного ліцею «ЛІКО», в якому створені прекрасні, сучасні умови для виховання здорової та освіченої молоді.

Медіа