В Олімпійському домі відбулося засідання Комісії по роботі з діаспорою
22 Листопада 2018 Поділитися
В Олімпійському домі відбулося засідання Комісії по роботі з діаспорою

У четвер, 22 листопада, в Олімпійському домі під головуванням Василя Карленка відбулося засідання комісії по роботі з діаспорою. У засіданні взяв участь президент національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Очільник НОК України подякував Василю Карленку та всім членам комісії за активність у діяльності та зазначив, що українські спортсмени завжди відчувають підтримку рідних вболівальників у будь-якому куточку світу.

Яскравим прикладом цьому стали III літні Юнацькі Олімпійські ігри, які цьогоріч проходили в аргентинському Буенос-Айресі. Наші юні олімпійці, які вибороли 23 нагороди і потрапили до десятки найкращих в неофіційному командному заліку, були щиро вдячні за підтримку на трибунах представників діаспори, а також за теплі зустрічі та заходи, які вдалося організувати за океаном за підтримки місцевої української громади.

Також Сергій Бубка назвав знаковим візит до України і теплу зустріч в Олімпійському домі з президентом Української спортової централі Америки і Канади Мироном Бицом. Він також згадав, на якому високому рівні вже всьоме відбувся чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд.

Цих же питань та підбиття підсумків роботи торкнулися доповідачі під час засідання, підтримавши «Програму розвитку олімпійського руху в Україні на період 2019-2022 років», та обговорили стан виконання «Дорожньої карти щодо реалізації плану заходів НОК України з виконання Меморандуму про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конґресом Українців» і пропозиції для подання Мінмолодьспорту.

Окремо комісія по роботі з діаспорою обговорила ключові плани та завдання на 2019 рік.

Медіа